Divadelní předplatné podzim 2021


Vážení diváci,
děkujeme Vám za přízeň a účast na divadelních představeních v uplynulých sezónách.

Koronavirová krize nám zhatila plynulý chod divadelních představení a my se na podzim roku 2021 pokusíme odehrát představení, která jste si jako naši předplatitelé zaplatili a zatím bohužel ještě neviděli. Nebudou to sice ta představení, která byla v plánu původně, neboť herci mají dlouhodobě plánové i jiné závazky než divadlo (TV, film, rozhlas), ale i tak doufáme, že se vám představení, která jsme pro vás připravili, budou líbit.

Zároveň vás upozorňujeme, že začátky všech představení budou již napořád v 19.00 hodin !!!

 

15.září v 19.00

DIVADLO UNGELT - Lionel Goldstein

PAN HALPERN A PAN JOHNSON

Anglická tragikomedie. U hrobu paní Florence se setkají dva staří muži, pan Halpern a pan Johnson. Prozrazovat více by byla škoda. Přijďte se podívat. Hra měla světovou premiéru v Londýně a svou poslední roli v životě si v ní zahrál Sir Laurence Olivier.

Hrají:

Petr Kostka a František Němec

 

 

21.října v 19.00

AGENTURA NORDPRODUCTION - Michaela Doleželová, Roman Vencl

KDYŽ SE ZHASNE

Trevor a Nina jsou manželský pár z vyšší newyorské společnosti. On je prominentní gynekolog, ona majitelka a šéfkuchařka vyhlášené italské restaurace. Jejich manželství však nelze pokládat za ideální. Může za to předmanželská smlouva, drsnější než pravidla amerického fotbalu: ten z manželů, který podá návrh na rozvod, přijde o veškerý majetek, který tak automaticky připadne tomu druhému. 

Jsou Vánoce a Trevor s Ninou pořádají svůj tradiční večírek. Jedinými pozvanými hosty jsou poněkud výstřední manželé Imelda a Artur. Na první pohled by se mohlo zdát, že půjde o dost nudnou párty, jenže to by ona předmanželská smlouva nesměla obsahovat maličký dodatek: ten z manželů, který prokáže tomu druhému nevěru, může požádat o rozvod a získá všechen majetek.

Vánoční večírek se tak promění v rozvodové bitevní pole.

Hrají:

Ivo Šmoldas, Michaela Kuklová, Lukáš Langmajer, Miluše Bittnerová

 

 

26.listopadu v 19.00

datum je pouze orientační, pevný termín bude včas oznámen

toto představení není součástí divadelního předplatného a platí na něj vstupenky zakoupené na původní termín, který měl být v březnu 2020

Voskovec, Werich & Ježek - DS J.K.Tyl Hořice

NEBE NA ZEMI

Bohyně Juno peskuje svého manžela, boha Jupitera, za to, že ji neustále podvádí s jinými ženami a v přestrojení za různá zvířata se pokoutně vrací domů. Pohádají se a Jupiter jí uteče na Zemi, neboť je přesvědčen, že zde najde to pravé nebe – doma u ženy na Olympu je podle něj spíše peklo.

Na zemi na sebe vezme náhodnou podobu mladíka Camilia. Velmi se mu zalíbí Amaranta, žena žárlivého Bartola, a umane si, že ji svede. K tomu však potřebuje malou lest. Domluví se s Merkurem, aby mu poradil: má si opatřit doporučení nějakých šejdířů a jít k Bartolovi naoko studovat, aby se dostal do jeho domu. Největšími podvodníky v okolí jsou dva kněží chrámu Jupiterova – Scipio a Horacio (V+W). Do chrámu nikdo nechodí, ale ti dva kradou kde můžou a chrám se jim stal spíše chlévem pro obětní zvířata, která neobětují, ale jedí, pelechem a skladištěm jejich harampádí.

Hrají :

Jan Nosek, Jaromír Černý, Jiří Kramář, Hana Langrová, Petr Havlíček, Josef Matěják, Markéta Soukupová, Jaroslav Kleandr, Lenka Melounová, Petr Moravec, Milada Kadová, Petr Bartoníček, Alžběta Václavíková, atd.

Režie : Zdena Vaškovová

Hudba a aranžmá : Miroslav Vobořil

 

 

 

8.prosince v 19.00

DIVADLO PALACE - Ken Ludwig

BE MY BABY

Popudlivý Skot John a stále nervózní Angličanka Maude se poprvé setkávají na svatbě Johnova svěřence a Maudiny neteře. Podruhé je svede dohromady až prosba mladého páru, aby pro ně vyzvedli v Kalifornii novorozeně, které se novomanželé rozhodli osvojit. John a Maude se vydávají na dlouhou cestu, kterou si dokáží navzájem náležitě znepříjemnit. A aby toho nebylo málo, uvíznou v San Francisku, odkud se po několik týdnů nemohou vrátit zpět do Británie. Během vynuceně tráveného času a starostí o bezbranné novorozeně si však začnou uvědomovat i lepší stránky toho druhého. Domů se nakonec vrací zcela jiný John a zcela jiná Maude, než jací se vydávali na cestu.

Hrají:

Vanda Hybnerová, David Novotný, Michaela Sejnová, Miroslav Sabadin, Lenka Zbránková, Jiří Vojta