Divadelní předplatné podzim 2021


Vážení diváci,
děkujeme Vám za přízeň a účast na divadelních představeních v uplynulých sezónách.

Koronavirová krize nám zhatila plynulý chod divadelních představení a my se na podzim roku 2021 pokusíme odehrát představení, která jste si jako naši předplatitelé zaplatili a zatím bohužel ještě neviděli. Nebudou to sice ta představení, která byla v plánu původně, neboť herci mají dlouhodobě plánové i jiné závazky než divadlo (TV, film, rozhlas), ale i tak doufáme, že se vám představení, která jsme pro vás připravili, budou líbit.

Pokud nám bude epidemiologická situace přát, shlédnete na podzim představení, která si vám níže dovolujeme představit.

Zároveň vás upozorňujeme, že začátky všech představení budou již napořád v 19.00 hodin !!!

 

15.září v 19.00

datum je pouze orientační, pevný termín bude včas oznámen

DIVADLO UNGELT - Dan McCormick

HOUSLE

Doposud se oba bratři protloukali newyorskými ulicemi jen těžko. Všechno se ale může změnit. Zlodějíčkovské komediální drama o dvou bratřích a jejich rodinném příteli, kde naděje na lepší život odhalí pohnutou rodinnou minulost i sílu charakterů.

Hrají:

Milan Hein, Jiří Langmajer, Pavel Liška

 

 

15.října v 19.00

datum je pouze orientační, pevný termín bude včas oznámen

AGENTURA NORDPRODUCTION - Michaela Doleželová, Roman Vencl

KDYŽ SE ZHASNE

Trevor a Nina jsou manželský pár z vyšší newyorské společnosti. On je prominentní gynekolog, ona majitelka a šéfkuchařka vyhlášené italské restaurace. Jejich manželství však nelze pokládat za ideální. Může za to předmanželská smlouva, drsnější než pravidla amerického fotbalu: ten z manželů, který podá návrh na rozvod, přijde o veškerý majetek, který tak automaticky připadne tomu druhému. 

Jsou Vánoce a Trevor s Ninou pořádají svůj tradiční večírek. Jedinými pozvanými hosty jsou poněkud výstřední manželé Imelda a Artur. Na první pohled by se mohlo zdát, že půjde o dost nudnou párty, jenže to by ona předmanželská smlouva nesměla obsahovat maličký dodatek: ten z manželů, který prokáže tomu druhému nevěru, může požádat o rozvod a získá všechen majetek.

Vánoční večírek se tak promění v rozvodové bitevní pole.

Hrají:

Ivo Šmoldas, Michaela Kuklová, Lukáš Langmajer, Miluše Bittnerová

 

 

15.listopadu v 19.00

datum je pouze orientační, pevný termín bude včas oznámen

toto představení není součástí divadelního předplatného a platí na něj vstupenky zakoupené na původní termín, který měl být v březnu 2020

Voskovec, Werich & Ježek - DS J.K.Tyl Hořice

NEBE NA ZEMI

Bohyně Juno peskuje svého manžela, boha Jupitera, za to, že ji neustále podvádí s jinými ženami a v přestrojení za různá zvířata se pokoutně vrací domů. Pohádají se a Jupiter jí uteče na Zemi, neboť je přesvědčen, že zde najde to pravé nebe – doma u ženy na Olympu je podle něj spíše peklo.

Na zemi na sebe vezme náhodnou podobu mladíka Camilia. Velmi se mu zalíbí Amaranta, žena žárlivého Bartola, a umane si, že ji svede. K tomu však potřebuje malou lest. Domluví se s Merkurem, aby mu poradil: má si opatřit doporučení nějakých šejdířů a jít k Bartolovi naoko studovat, aby se dostal do jeho domu. Největšími podvodníky v okolí jsou dva kněží chrámu Jupiterova – Scipio a Horacio (V+W). Do chrámu nikdo nechodí, ale ti dva kradou kde můžou a chrám se jim stal spíše chlévem pro obětní zvířata, která neobětují, ale jedí, pelechem a skladištěm jejich harampádí.

Hrají :

Jan Nosek, Jaromír Černý, Jiří Kramář, Hana Langrová, Petr Havlíček, Josef Matěják, Markéta Soukupová, Jaroslav Kleandr, Lenka Melounová, Petr Moravec, Milada Kadová, Petr Bartoníček, Alžběta Václavíková, atd.

Režie : Zdena Vaškovová

Hudba a aranžmá : Miroslav Vobořil

 

 

 

15.prosince v 19.00

datum je pouze orientační, pevný termín bude včas oznámen

DIVADLO PALACE - Ken Ludwig

BE MY BABY

Popudlivý Skot John a stále nervózní Angličanka Maude se poprvé setkávají na svatbě Johnova svěřence a Maudiny neteře. Podruhé je svede dohromady až prosba mladého páru, aby pro ně vyzvedli v Kalifornii novorozeně, které se novomanželé rozhodli osvojit. John a Maude se vydávají na dlouhou cestu, kterou si dokáží navzájem náležitě znepříjemnit. A aby toho nebylo málo, uvíznou v San Francisku, odkud se po několik týdnů nemohou vrátit zpět do Británie. Během vynuceně tráveného času a starostí o bezbranné novorozeně si však začnou uvědomovat i lepší stránky toho druhého. Domů se nakonec vrací zcela jiný John a zcela jiná Maude, než jací se vydávali na cestu.

Hrají:

Vanda Hybnerová, David Novotný, Michaela Sejnová, Miroslav Sabadin, Lenka Zbránková, Jiří Vojta