Divadelní předplatné 2020 - 2021


Vážení diváci,
děkujeme Vám za přízeň a účast na divadelních představeních v uplynulých sezónách.

Koronavirová krize nám zhatila plynulý chod divadelních představení a my se na jaře roku 2021 pokusíme odehrát představení, která jste si jako naši předplatitelé zaplatili a zatím bohužel ještě neviděli. Nebudou to sice ta představení, která byla v plánu původně, neboť herci mají dlouhodobě plánové i jiné závazky než divadlo (TV, film, rozhlas), ale i tak doufáme, že se vám představení, která jsme pro vás připravili, budou líbit.

Pokud nám bude epidemiologická situace přát, shlédnete na jaře představení, která si vám níže dovolujeme představit.

Zároveň vás upozorňujeme, že začátky všech představení budou již napořád v 19.00 hodin !!!

 

16.února v 19.00

DIVADLO R. BRZOBOHATÉHO - Marc Camoletti

ŽENU NEBO ŽIVOT

Co má udělat manžel, který zjistí, že ho jeho manželka podvádí? Může svého soka sám zabít jako v romantických dobách. Může ho nechat zabít, jak se to dělá v dnešní „akční době“. Nebo mu může oplatit stejnou mincí: totiž na oplátku svést jeho věrnou ženu. V Camolettiho komedii se setkáme se zápletkami důvěrně známými z vlastního manželství. Navíc budeme překvapeni, jak mistrovsky se budou rozvíjet. Komedie plná italského temperamentu, francouzského šarmu, manželských nedorozumění a „rafinád“, ale především spousta legrace.

Hrají:

Ernesto Čekan, Miroslav Hrabě, Pavlína Mourková, Kateřina Peřinová, Charlotte Doubravová/ Denisa Nesvačilová, Vladimíra Benoni

 

18.břena v 19.00

MĚSTSKÉ DIVADLO MB - Brad Fraser

TEĎ MĚ ZABIJ

Příběh jedné rodiny, která žila šťastně až do osudového okamžiku. Ten zamíchá kartami a navždy změní životy. Nehody se totiž stávají a musíme jim čelit, ať chceme nebo ne. To důležité je ale nikdy neztratit naději. Příběh, kde stačí moc málo, aby to byl příběh kohokoliv z nás.

Hrají:

Roman Teprt, Malvína Pachlová, Jan Hofman, Lucie Matoušková a Milan Ligač (nominace v kategorii Nejlepší mužský herecký výkon DN)

 

28.dubna v 19.00

PANTHEON PRODUCTION - Gilles Dyrek

BENÁTKY POD SNĚHEM

Gilles Dyrek je znám jako tvůrce moderních komedií. Je oblíbený pro svoji nadsázku a vtip. Benátky pod sněhem vypráví příběh jedné „večeře s přáteli“, která konfrontuje dva mladé páry s opravdovostí a falší jejich lásky. Gilles Dyrek se satirickým úsměvem přitom odhaluje i naivitu některých z nás nad řešením problémů okolního světa.

"Benátky pod sněhem" se s velkými úspěchy hrají od svého vzniku v roce 2003 nejen po celé Francii, ale i v zahraničí např. v Německu, Rumunsku, Polsku, Velké Británii nebo Kanadě. Její inscenace posbíraly už mnoho ocenění, například v rodné Francii byly vyhlášeny "hrou roku". Pod originálním názvem "Venise sous la neige" byla v roce 2016 natočena úspěšná filmová komedie.

Hrají:

Lucie Štěpánková, Filip Cíl, Veronika Arichteva / Kristýna Janáčková, Jaromír Nosek