Divadelní předplatné 2020 - 2021

Vážení diváci,
děkujeme Vám za přízeň a účast na divadelních představeních v uplynulé sezóně.
O náhradních termínech představení, která se nemohla uskutečnit z důvodu opatření proti epidemii koranaviru, vás budeme včas informovat.

OD 24. září 2020 budou začátky všech představení v 19.00 hodin !!!

 

24.září v 19.00

PANTHEON PRODUCTION - Gerárd Lauzier

NALEVO OD VÝTAHU

Hlavní postavou francouzské situační komedie Nalevo od výtahu je Yan, výtvarník – tichý, klidný, plachý a spořádaný muž, kterého má konečně, po celých měsících tajného zbožňování, navštívit v bytě vdaná Florence. Decentní setkání se však v důsledku náhod a nedorozumění, vznikajících kvůli chorobně žárlivému sousedovi a jeho mladičké manželce, mění ve sled zdánlivě absurdních situací.

Osoby a obsazení:

Yan: Roman Vojtek
Marilda a policistka: Lenka Zbranková
Boris: Jiří Ployhar
Eva: Kristýna Kociánová
Florence Arnaud: Jana Tabrea
André Arnaud a policista: Vilém Udatný
Jean-Yves: Zdeněk Rohlíček

 

21.října v 19.00

AGENTURA NORDPRODUCTION - M.Doležalová a R.Vencl

KDYŽ SE ZHASNE

Trevor a Nina jsou manželský pár z vyšší newyorské společnosti. On je prominentní gynekolog, ona majitelka a šéfkuchařka vyhlášené italské restaurace. Jejich manželství však nelze pokládat za ideální. Může za to předmanželská smlouva, drsnější než pravidla amerického fotbalu: ten z manželů, který podá návrh na rozvod, přijde o veškerý majetek, který tak automaticky připadne tomu druhému... a na problém je zaděláno.

Hrají:

Ivo Šmoldas
Michaela Kuklová
Lukáš Langmajer
Miluška Bittnerová

 

26.listopadu v 19.00

DIVADLO PALACE - Ken Ludwig

BE MY BABY (Buď moje bejby)

Popudlivý Skot John a stále nervózní Angličanka Maude se poprvé setkávají na svatbě Johnova svěřence a Maudiny neteře. Podruhé je svede dohromady až prosba mladého páru, aby pro ně vyzvedli v Kalifornii novorozeně, které se novomanželé rozhodli osvojit. John a Maude se vydávají na dlouhou cestu, kterou si dokáží navzájem náležitě znepříjemnit. A aby toho nebylo málo, uvíznou v San Francisku, odkud se po několik týdnů nemohou vrátit zpět do Británie. Během vynuceně tráveného času a starostí o bezbranné novorozeně si však začnou uvědomovat i lepší stránky toho druhého. Domů se nakonec vrací zcela jiný John a zcela jiná Maude, než jací se vydávali na cestu.

Hrají:

Vanda Hybnerová
David Novotný
Michaela Sejnová
Miroslav Sabadin
Lenka Zbránková
Jiří Vojta

 

7. prosince v 19.00

DANCING QUEEN

Hrají a zpívají : pěvecké sbory SDS, ZŠ TGM, ZLOM z.s. a KIS Lomnice nad Popelkou

Divácky úspěšný muzikál složeý ze tří oddělených částí : Les Miserables, Hair a nejznámějších písní skupiny ABBA s velkolepou projekcí a světelnými efekty.

Bonusové představení : držitelé jarních legitimací mají vstup zdarma